Aktualności
facebook szkoły
SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Ząbkowicach Śląskich : - WITAMY NA STRONIE
Pierwsze półrocze jako szkoła branżowa!

Podsumowując pierwsze półrocze w Branżowej Szkole Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości możemy się pochwalić wieloma sukcesami, na przykład wprowadzeniem nowego zawodu elektromechanika, czy też nawiązaniem ścisłej współpracy z „Kuźnią Talentów”. Szczycimy się również wykwalifikowanym gronem pedagogicznym, nowoczesnym wyposażeniem sal edukacyjnych oraz wyjątkową rodzinną atmosferą w szkole. 

W pierwszym półroczu odbyły się pierwsze cykle konkursów: ortograficzny, wiedzy o HIV/AIDS, cukierniczy. Jako szkoła branżowa I stopnia oferujemy kształcenie dualne, praktyczną naukę zawodu młodzież realizuje w zakładach pracy takich jak salony fryzjerskie, warsztaty samochodowe, cukiernie, piekarnie, a więc kończąc naszą szkołę zdobywają to, co najcennniejsze na rynku pracy: doświadczenie zawodowe, znajomość rynku i branży! Należy pamiętąć, że każdy kto chce pracować i zdobyć wyższe wykształcenie ma taką możliwość. Na Targach Edukacyjnych organizowanych przez szkołę CRRiMP i Młodzieżowe Centrum Kariery w dniu 26 luty 2017 szerzej będzie poruszony temat naszej szkoły. Niebawem rozpoczną się egzaminy czeladnicze, tak więc szkoła Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości odda na rynek pracy szereg nowych wykwalifikowanych pracowników. Biorąc pod uwagę fakt, iż niemal 100% absolwentów jest aktywnych zawodowo po ukończeniu naszej szkoły, można śmiało wysunąć założenie, że pracodawcy z zapartym tchem oczekują na naszych uczniów.